Kur florbols ir populārs?

Florbola nūjaProtams, ka mēs gribētu, lai tā ir Latvija, bet Latvijā tas ir samērā jauns sporta veids salīdzinājumā ar Zviedriju, Somiju vai Čehiju. Kā jau tika minēts, tad vislielākā popularitāte florbolam ir Zviedrijā, Somijā, Šveicē un Čehijā. Tas ir populārs arī citās valstīts, bet šīs var minēt, kā vienas no populārākajām.

Runājot par Zviedriju, tad nevarētu teikt, ka šis sporta veids tur ir vispopulārākais. Zviedrijā vispopulārākie sporta veidi ir futbols un hokejs. Kopumā šajā valstī cieņā ir vairāki sporta veidi un florbols ir tikai viens no tiem. Pats labākais ir tas, ka visos sporta veidos viņi sasniedz augstus godalgotus titulus.

Līdzīgi ir ar Somiju, kur ļoti, ļoti populārs sporta veids ir hokejs. Iespējams, ka vispopulārākais. Šeit futbols nav tik populārs, kā Zviedrijā, bet ir citi sporta veidi, kuri ir daudz iemīlētāki Somu vidū. Kopumā sportiska valsts ar daudz godalgām dažādos sporta veidos, arī florbolā, kas ir iecienīts sporta veids daudzu somu vidū.

Ja runājam par Šveici, tad šeit ļoti iecienīti ir ziemas sporta veidi. Ir notikuši vairāki ziemas pasaules čempionāti un citas pasaules mēroga sacensības. Arī Šveicē populārs sporta veids ir futbols un florbols. Ir ievērojami sasniegumi dažādos sporta veidos, kas nav tikai ziemas!

Un visbeidzot Čehijā, kura mīl ne tikai florbolu, bet arī hokeju – ir cieņā neskaitāmi sporta veidi, bet īpaši der izcelt hokeju, kur sasniegumi ir ievērojami. Tie, kuri ir saistīti ar florbolu apzinās, ka Čehija māk spēlēt florbolu un tur ir no kā pamācīties.

Visās valstīs (arī Latvijā) šķiet pirmo vietu ieņem hokejs un cits sporta veids, bet arī visās valstīs ir populārs sporta veids – florbols. Mūs vieno florbols!